FOTO: Odlične uvrstitve atletinj AK SG na državnem prvenstvu U16

Atletinje AK Slovenj Gradec so pokazale prepričljiv nastop na Državnem prvenstvu U16, ki je včeraj, 1. februarja, potekalo v Novem mestu.

Včeraj je v Novem mestu potekalo državno prvenstvo Slovenije U16, tekmovanja so se udeležila tudi dekleta Atletskega kluba Slovenj Gradec.

Na državnem prvenstvu Slovenije za pionirje in pionirke U16, ki je včeraj potekalo v atletski dvorani Češča vas pri Novem mestu, so zelo dobro nastopila vsa dekleta slovenjgraškega kluba, ki so vse po vrsti izboljšale tudi svoje najboljše osebne dosežke. Še posebej uspešno sta nastopili Tia Breg v teku na 300m in Lili Ivana Raj v teku na 1000m.

  • Breg Tia – 60m – 8.mesto (43,70) -OR,
  • Raj Lili Ivana – 1000m – 15.mesto (2:23,41) -OR,
  • Borovnik Iza – 60m – 22. mesto (8,45)-OR,
  • Lenart Neža – 1000m – 23.mesto (2:28,59)-OR,
  • Senica Anika – 1000m – 26.mesto (2:33,58)-OR.
  • Uranc Gaja – 60m- DQ,
  • Rigelnik Špela – 60m – DQ,.

Čestitke vsem.

Vir: AK SG

Naroči se
Obvestilo o
guest

0 Komentarji
staro
novo najbolj glasovano
Inline Feedbacks
View all comments

Dogodki

Atletinje AK Slovenj Gradec so pokazale prepričljiv nastop na Državnem prvenstvu U16, ki je včeraj, 1. februarja, potekalo v Novem mestu.