Gimnastičarke ŠD Stoja se iz Umaga vračajo z medaljami (FOTO)

Odlični rezultati koroških gimnastičark na 5. odprtem prvenstvu v skokih z male prožne ponjave v Umagu.

V soboto, 5. oktobra, je v Umagu potekalo 5. odprto prvenstvo v skokih z male prožne ponjave, kjer so dekleta dosegla izjemne rezultate. Z odličnimi skoki so se dokazale tako ekipno, kot posamezno in osvojile več medalj.

• 24. mesto: Lana Prikeržnik

V kategoriji Mlajše deklice je prva ekipa osvojila 3. mesto, druga ekipa pa 5. mesto. Posamezno so dekleta dosegla:

• 28. mesto: Zala Rogelšek

V kategoriji Starejše deklice so ekipno osvojile 1. mesto! Posamezne uvrstitve so bile:

• 2. mesto: Urša Burja
  • 8. mesto: Ely Karner Klančnik
  • 10. mesto: Zala Pečnik
  • 16. mesto: Ivana Permanšek
  • 17. mesto: Sara Belhaima

Čestitke vsem dekletom za izvrstne nastope! Posebna zahvala gre tudi staršem za bučno navijanje in neprecenljivo podporo!

Vir: ŠD Stoja